Šeshanas mērs, Lu Yunfeng un viņa partija ieradās mūsu izmeklēšanas departamentā

2019. gada 19. februāra rītā Lu Yunfeng, Šeshanas pilsētas mērs, Šuņas pilsētas partijas komitejas sekretāra vietnieks Xu Yuan un viņa partija nāca, lai izpētītu zinātniskās būvniecības daļas. Wu Haitao, uzņēmuma priekšsēdētājs, sirsnīgi saņēma vieslektorus ar uzņēmuma vadību.

Ģenerāldirektors Wu Haitao sacīja: mērs Lu un sekretāra vietniekam Xu ir liels gods, lai jaunā gada sākumā varētu ietaupīt vērtīgu laiku, lai veiktu pētījumus un konsultācijas mūsu departamentā un sanāksmes laikā. Ģenerālis Wu informēja mēru Lu un sekretāra vietnieku Xu par uzņēmuma attīstības procesu, pētniecības un attīstības iespējām un produktu pielietojumu, un pauda sirsnīgu pateicību valdībai par atbalstu un palīdzību ilgtermiņa sadarbībā ar Šeshanas apgabala valdību. Paldies pilsētas valdībai par atbalstu un bažām par akciju būvniecību.

QQ图片20190219153928

Kejian var uzstāt uz ilgtermiņa stabilu attīstību, kļūst par Sheshan vadošo uzņēmumu, papildus uzņēmuma paša centieniem, valdībai jāsniedz atbilstošs atbalsts atbilstoši uzņēmuma attīstības situācijai.

Mērs Lu teica, ka jaunajā gadā valdība, tāpat kā vienmēr, atbalstīs uzņēmumu attīstību, atrast veidus, kā labi apkalpot uzņēmumus, risināt problēmas uzņēmumiem, enerģiski atbalstīt uzņēmumus, lai tie kļūtu lielāki un stiprāki, un cer, ka uzņēmumi turpinās pielikt pūles vadības, pētniecības un attīstības, kā arī pārdošanas jomā utt. Sasniegt "reizinātāja" mērogu un priekšrocības. Jaunais gads, jauns lēciens, mēs arī pārvērsim valdības palīdzību un palīdzību motivācijā, izlauzīsim rutīnas, radīsim izcilu.

QQ图片20190219153936