Iemesls un risinājums auto noplūde

2016 vasaras lietus katastrofu, vētra hit pie jebkurā laikā mūsu transportlīdzekļiem ir pienākums pieņemt lietus erozijas testu, ja auto noplūde, automašīnām būs ļoti slapjš, bet arī viegli pelējuma, šādi ieviesīs noplūdes iemesli un risinājumi.

1, plastmasas lenti vai vējstikla uzstādīšanas vējstikla nav nopietni. Ir svarīgi izvēlēties anti novecošana, augstas stiprības stikla līmi, profesionālu līme ir ļoti svarīgi, vējstikla blīvējuma sloksnes viegli netīrumi, tāpēc savlaicīgi tīrīšana ir ļoti svarīgi.

2, durvis un roņu kontakts nav labs, durvis deformācijas un sablīvēšanās sloksnes kvalitāti ir dažas problēmas. Durvis ap mozaīkas ūdensizturīgam, viegli novirze, ja lietus ūdens iekļūšanu mašīnu, lūdzu, pārbaudiet ūdensnecaurlaidīgs sloksnes; galvojumu rodas atslābināšanās ūdensizturīgs, butil hermētiķu stick saņem atjaunošanu blīvējuma veiktspēju, tāpēc, ka tas nav lietus, auto arī lūdzu pievērst uzmanību ūdensizturīgs novecošanās.

3,, tur ir dažas problēmas, roņu atpakaļskata spoguļa un automašīnas durvis.

4, jumts ir nav saspringts zīmogs (Piezīme: jumta vētra ūdens novirzīšana caurules var būt bloķēta). Parasti ir divu veidu ūdens noplūdi, viena jumta drenāžas kanāls ir vairāki maza smilšu, putekļu noveda pie tās blokādes, divi, jumta zīmogs "devos" maiņu. Tāpēc īpašniekiem miera laikā būtu jātīra regulāri virsgaismas uzturēt tīru ap meliorācijas groove, arī īpašnieki arī nedrīkst aizmirst, jo parasti, kad automašīnas mazgāt, automazgātava darbiniekiem ar speciālu aprīkojumu par augstspiediena strūklu līdzinājums drenāžas cauruļvadu virzienā strūklas, pūst ārā pēc iespējas vairāk cauruļvadu dubļos.

5. iestāde tika aizstāts ar lokšņu metāla, metināšanas caurums. Ja metināšanas lokšņu metāla apstrādes procesā izmantotā metode ir nepareiza, ir iespējams ievērojami ietekmēt spēku struktūras, kā rezultātā erozija.

6, vispārējā lietus no augšas, bet no apakšas no strāvas skaitītājs, iemesls ir ka apakšā gumijas aizbāzni nost. Piemetināma plāksne ir vairāki caurumi, līme ir iestrādāta, ņemot vērā iepriekš minēto, novirze no aizmugures, auto un tieša saikne stāvoklī, lietus ūdens infiltrācija no zem zemes. Ja grīdas ir mitra, pirmais būtu aizdomas šeit.