Otrā ceturkšņa darba kopsavilkums 2017. gadā Kejian Holding tirdzniecības departaments

Otrais ceturkšņa darba kopsavilkums 2017. gadā, Kejian Holding tirdzniecības departaments

Nepalaidiet sākotnējo nodomu, strādājiet pareizi


未命名 -1.png未命名-2.png23. jūlijā, tā bija pirmā šīs sanāksmes diena, visi vadītāji un lielākie pārdevēji sanāca kopā Šanhajā, lai 2017. gadā sasauktu otrā ceturkšņa darba kopsavilkumu.

Attiecībā uz Kejian Holding katrs ceturkšņa darba kopsavilkums Šanhajā būtu pagrieziena punkts. Visi mūsu 22 partneri kopā pulcējas; izmantojiet tikšanos kā pagrieziena punktu. Mēs bijām pārsteigti par mūsu pagātnes rezultātiem, kā arī pārliecinājāmies, ka pēc pagrieziena punkta mums ir daudz noturīgāka nākotne.

Sanāksmē katrs lielākais pārdošanas apjoms paziņoja savu darbu izrādes pirmajā pusgadā, īpaši 2. ceturksnī. Tajā pašā laikā viņi izvirza atklāti un nepietiekamus jautājumus, kā arī plāno un organizē savu darbu otrajā pusgadā. Visiem vadītājiem kā mūsu priekšsēdētājam Wu Haitao, mūsu mājas pārdošanas direktoram, Hu Zhenping, eksporta pārdošanas direktoram, Chen Xuesong kungam bija jārunā savukārt. Viņi apstiprināja darbu pirmajā pusgadā; arī analizē mūsu zīmolu un klientu resursu priekšrocības, norādīja uz iespēju un izaicinājumu skaidri no aspektiem vadības, darbības, korporācijas fizisko patiesību. Bez tam, viņi atkārtoti uzsver darba mērķi, vispārējās prasības un galveno uzsvaru darbā otrajā pusgadā, uzņēmuma darbinieku uzticību un apņēmību Kejian Holding, lai pabeigtu savu ikgadējo darba mērķi.


未命名-4.png未命名-5.pngSanāksmē uzsvērts, ka, lai arī mēs panākam ideālu rezultātu 2. ceturksnī, mums ir nepieciešama arī pašpārbaude. Nepārtraukta atjaunošana, mūsu atzīšana, uzlabot sevi. Tālāk uzsver, ka ikvienam ir nepieciešams savs domā un mentalitāte, stingra uzticība, jāvirza tālāk un jāpievērš lielāka uzmanība, lai attīstītu kvalitāti, ātrumu un pārdošanas spējas. Katru periodisku pāreju var panākt, lai mums būtu skaidrāks mērķis, lai Kejian Holding virzītu uz priekšu ar visērtāko statusu un ieviestu jaunus pārsteigumus un ražu. Katrā pārejas periodā mums ir jāsaglabā sākotnējais nodoms, lai darītu visu iespējamo, lai gūtu iespēju; mums ir jāiet roku rokā, lai kopā ar epochal leģendu.