Bitumena noslēpuma atklāšana (otrā daļa)

SBS asfalta modifikators: jauna veida inokulēta asfalta

Pateicoties sarežģītajai konstrukcijai un mūsdienīgas ēkas augstā ūdensnecaurlaidības prasībām, SBS asfalta pārveidotājs parādās tā, cik nepieciešams laiks, kad ir grūti izmantot dabisko asfaltu. SBS asfalta pārveidošanas būtība ir palielināt asfalta stabilitāti, mehāniskās īpašības un izturību pret novecošanos pievienojot SBS gumijas materiālu plastmasas asfaltam.

201802061545541736.jpg

Līmēšana - asfalta un betona sapulce

Asfalts un betons ir pēkšņi nesaistoši partneri mūsdienu hidroizolācijas sistēmās. Ielieciet šķidrā modificētajā asfaltā, izspiežot gaisu, ieplūstot nelīdzenās betona virsmas porās, padarot asfalta un betona rievas veidotu cietu fizisku kniedēšanu un rīkojoties kopā ar dispersijas spēku un ķīmiskā saikne starp otru. Izturība pret ārējiem spēkiem, ilgstoša cietviela, nobīdi un noņemšana. Cietā saķere, kas veidojas starp modificētiem asfalta materiāliem zem temperatūras un spiediena iedarbības, ļauj veidot nepārtrauktu un pilnīgu ūdensnecaurlaidīgu slāni, kas var efektīvi pasargāt ēku no ūdens bojājums.

Betona plaisa - riepu pamats liecinieks

Kad betons ir cieši savienots ar asfaltbetona spirāles materiālu, temperatūra, slodze un nevienmērīga izlāde padara plaisas uz betona virsmas pastāvīgu un rada draudus ūdensnecaurlaidīgam slānim. Kad betona virsma plaisas, plaisas paplašinās līdz cieši saistīts viendabīgs ūdensnecaurlaidīgs materiāla slānis un galu galā izvelciet to. Tomēr, ja riepa tiek pastiprināta modificētās asfalta loksnes vidū, var ļoti labi izturēties pret ūdensnecaurlaidīgu slāni, ko izraisa nulles pagarinājuma lūzums. Augļa pamatne ar stiepes izturība var novērst plaisu paplašināšanu un padarīt ūdensnecaurlaidīgu struktūru funkciju.

Novecošana - sacensības pret laiku

Papildus betona plaisām, visiem ūdensnecaurlaidīgiem materiāliem ir kopīgs "dabisks ienaidnieks" - materiāla novecošana. Ja asfalta materiāls ilgu laiku pakļauts temperatūras, gaismas un gaisa iedarbībai, loksnes virsma kļūst cieta un trausla. Lieliska pārveidošana var ievērojami uzlabot asfalta īpašības, nodrošināt ūdensnecaurlaidīgā slāņa biezumu un iestatīt aizsargājošu slāni, kā arī novērst iedarbību, ir nepieciešams pasākums novecošanās aizkavēšanai.

Noplūde - sods par zinātni

Tomēr, tā kā konkurence hidroizolācijas tirgū iekļaujas baltā karstā posmā, turpinās tirgus uzvedība, kas pārkāpj asfalta pamatprincipus: Lai samazinātu izmaksas, daudzos būvniecības projektos tiek izmantota mūžīgā plānā modificētā asfalta membrāna kā galveno ūdensnecaurlaidīgu slāņa dēļ, lai novērstu nulles pagarinājuma lūzumu, nav iespējams izvairīties no noplūdes. Lai apmierinātu nepieciešamo būvniecības periodu, kā rollu saistvielu izmanto cementa javu, kas ne tikai izšķērdē dabisko asfalta saķeri, bet arī paplašina javas slāņa slāņa noturības pagrieziena risku. Uz slapja darba vietas, jo ekstrudēta java ir piesārņota, spoles materiāla apļa virsma nevar būt cieši saistīta, līdz ar to visu ūdensnecaurlaidīgo slāni nevar veidot pastāvīga un pilnīga barjera, un ēkas noplūde rodas laiku pa laikam. Tas ir arī nenovēršams sods par zinātnisko principu pārkāpšanu.

timg (11).jpg

Sistēmas hidroizolācija: esiet laipni pret ēkām, hidroizolācija nav tik vienkārša

Ēku ūdensizturība ir visaptveroša lietišķā zinātne. Kompleksa arhitektūra, mainīgie arhitektūras stili, dažādi ģeoloģiskie, hidroloģiskie un klimatiskie apstākļi, materiāli un metodes jāpielāgo vietējiem apstākļiem. No izejvielu izvēles, produktu izstrādes, pieteikuma pārbaudes, kvalitātes kontroles, tirdzniecības konsultanta, loģistikas piegāde, inženierbūvniecība pēcapstrādes uzturēšanai. Katra saite ir jāuztver nopietni, izmantojot sistēmas domāšanu, sistēmas produktus, sistēmu tehnoloģijas, sistēmas organizāciju un profesionālu personālu, lai atrisinātu hidroizolācijas problēmas.