Vakuuma maisu filmu, vakuuma iepakošanas plēve

Uzvakuuma maisa filmir sava veida kopolimērs plēves, kas ir ar augstu izturību un augstu pagarinājums. Tā ir sava veida papildu materiālu konservēšanas veido saliktu sastāvdaļu. Tās funkcija ir veidlapu vakuuma sistēma, var būt tieši sazinieties ar sveķiem, galvenokārt izmanto kompozītmateriāli pie istabas temperatūras Cilnis, vakuuma rokasgrāmata un Neizpildītās sēšanās, plaši izmanto aviācijā, vēja enerģija, kuģu būvētāji un tvertnes Cilnis.

vacuum bag film

Vakuuma iepakošanas plēve var nodrošināt labu segumu, un temperatūras izmantošanu. Vakuuma maisa filma ir visvairāk ārējā slāņa vakuuma iepakojuma sistēmas un vakuuma maisa filma ir pārklāts ar tukšu komponentu un dažādu procesu papildu materiālu vakuumu.

Vakuuma maisa filmas parasti ir izgatavots no neilona -6 jeb neilons-66 blow molding vai plastmasas molding biezums 65 m, 50 m, vakuuma maisa pagarinājumam nav mazāks par 400 %. Tā glabāšanas periods parasti ir viens gads. Vakuuma maisa vakuuma maisa filmu filmu no šī materiāla ir apmēram 400 DEG C parasti sastāv no fluora gumijas vai silikona gumijas rullis, kuru var izmantot atkārtoti.

Ar ventilatoru asmens augošu tirgu par vakuuma palīdzību materiālu pieprasījums, Ķīnas vakuuma papildu materiālus Shanghai Branch grupas nozares līderi veiksmīgi uzsāka īpašu asmens vakuuma atbalstāmajos TOPBEST sērija vakuuma maisa filmu, tas ir sava veida poliamīda kopolimērs plēves, platums līdz 14 m, diametrs stiepes izturību: andgt; 35MPA un audu stiepes izturība : andgt; 40MPA, radiālo pagarinājums: andgt; 300 %, audu pagarinājums likmi: andgt; 350 %. 65 m, 50 m, augstas stiprības, pagarinājums, biezums ir labas mehāniskās īpašības, vakuuma konservēšanas vakuuma palīgierīces.