Spirālveida materiāla ūdensnecaurlaidīga Piezīme

2016 ir lietus sezona, ja jumta ūdensnecaurlaidīgs darbs nav vietā, tas ir pienākums sagādāt nepatikšanas savu dzīvi un mēs būsim uz jumta no ūdensnecaurlaidīga materiāla analīze, kā darīt labu darbu, ūdensnecaurlaidīgs jumta.

Šobrīd kopējā jumta satītas ūdensizturīgs materiāls ir galvenokārt divu veidu modificēta asfalta ūdensnecaurlaidīgs satītas materiālu un polimēru ūdensnecaurlaidīgs spirālveida materiāla. Modificētu asfalts, asfalta, hidroizolācijas materiāli piemēram, pašlīmējošās, pašlīmējošās hidroizolācijas membrānas un tā tālāk. Polimēru hidroizolācijas materiāli, piemēram, TPO spole, PVC spole, savijas un tā tālāk EPDM.

Ūdensizturīgs praksi un jautājumiem nepieciešams uzmanību satītas materiālu jumtu

1, Coiled ūdensnecaurlaidīgs slānis būvniecības vajadzētu būt, mūra, instalācijas iekārtu, cauruļvadu un tā tālāk;

2, bruģēšana ar dažādiem aptver dzīvokļu, vajadzētu būt pirmā augsta ar zemu ordeņa pirmo tālā pagātnē

3 vienu krustu veikals, pirmajā vietā, kur ūdens ir samērā koncentrēta, atkarībā no zema sasniegt augsto, virsmas un materiāla virsmas pacēlums izplatīties būtu jāsāk lai gulēja uz grīdas, lai spole plūsmas virzienā.

4, spole paralēli ridge flīzes, garo malu ceļiem nav mazāks par 70mm, īstermiņa pusē ir ne mazāks par 150mm, īstermiņa pusē blakus pāra spole kāri locītavās būtu jāsadala ne mazāk kā 500mm, lai nodrošinātu lapas klēpja platums un taisni, bruģējot veikals nūjas materiāls būtu pop marķējums;

5. vairāk nekā 25 % no lokveida jumta un slīpumu zem jumta, jumta slīpums vajadzētu mēģināt izvairīties no īstermiņa pusē aplis;

6, flīzes, nolīdzināšana slānis būtu sausa, vakara nākamajā rītā aptuveni 1-2h 1m 2 membrānu segu vai saulainā dienā.

Atbilstoši prasībai ūdensnecaurlaidīgs jumta, mūsu uzņēmuma un ražošanas TOP sērijas labākais-self adhesive satītas asfalta materiālu ūdensnecaurlaidīgs materiāls, šis produkts ir membrānu pašlīmējošām gumijas materiāla, lielisks sniegums blīvējuma ūdensizturīgs, gaisu hermētiskumu un troksnis. Tās produkti nav dziedē un lielisku elastīgo deformāciju īpašības, tādējādi labāk trokšņu samazināšanai. Pašlīmējošās asfalta spole ērts pieteikumu un ekonomisko izmaksu ietaupījumu, hidroizolācijas un skaņas izolācijas veiktspēja ir lieliska, ir ļoti viegli izmantot jumta seguma izstrādājumiem.