Nacionālā Hidroizolācijas un izolācijas tehnoloģiju apmaiņas konference Nanīnijā, Guangxi veiksmīgi noslēgta

T nacionālā Hidroizolācijas un izolācijas tehnoloģiju apmaiņas konference tika veiksmīgi pabeigta Nanning, Guangxi   20. maijā . Sanāksmi organizēja Ķīnas silikātu biedrības "Mājas celtniecības materiālu" filiāle un Sužou Būvmateriālu institūta ūdensizturīgo materiālu dizaina institūta īpašā komiteja ēku hidroizolācijas un izolācijas materiālu jautājumos. Šogad jau ir divdesmitā sesija! Ar tēmu "Inovatīvas tehnoloģijas, īstenojot nākotni" šī sesija tiks izpētīta jauni produkti un jaunās tehnoloģijas hidroizolācijas un siltuma saglabāšanas nozarē gan mājās, gan ārzemēs, kā arī veicinās produktu un inženierijas kvalitātes uzlabošanu. no hidroizolācijas, noplūdes un siltumizolācijas industrijas. Kongress arī aicināja Korejas hidroizolācijas ekspertus apmaiņā pret Dienvidkorejas jauno ūdensnecaurlaidīgo noplūžu novēršanas tehnoloģiju, kas neveicina procesu. Kejian Holding kā līdzorganizatori piedalījās pasākumā.

image.png

Profesors Shen Chunlin vadīja atklāšanas ceremoniju. Ķīnas silikātu biedrības "Mājas celtniecības materiālu" filiāles Chu i Qi profesors Wu Xianggens no Seulas Zinātnes un tehnoloģijas universitātes Hidroizolācijas tehnoloģiju pētniecības centra (Dienvidkoreja) valdības departamentu vadītājiem visos līmeņos izteica attiecīgas runas.

image.png

Profesors Shen Chunlin, iesaistītie ūdensizturīgie eksperti un uzņēmumu pārstāvji izstrādāja savas jaunās tehnoloģijas no savām nozarēm, norādot virzienu mazu un vidēju hidroizolācijas uzņēmumu attīstībai. Liu Xuezhi, projekts   Kejian Holding direktors sniedza galveno runu par "Kejian jaunas paaudzes ūdensnecaurlaidības uzturēšanas risinājumu", daloties pieredzē un pieredzē buļļu līmes jomā pēdējo 13 gadu laikā. Tā kā šajā nozarē ir salīdzinoši liels butilkaučuka lentes ražotājs , mēs ir atbildība un pienākums vadīt nozares attīstību, izmantojot mūsu centienus, lai veiktu mūsu pienācīgu ieguldījumu hidroizolācijas cēloņā, un ceram sadarboties, kopīgi veicot centienus, lai panāktu turpmāku ūdensnecaurlaidības industrijas attīstību ar strauji un robežas.

image.png

Apmaiņas konferencei ir stends konferencei, lai pievienotu skaistu, tajā pašā laikā nozarei veidot sadarbības un komunikācijas tiltu. T sanāksmē tika uzaicināti vietējie un ārvalstu hidroizolācijas materiāli un izolācijas materiāli, kā arī pakārtotie uzņēmumi, tostarp izejvielas, ražošanas iekārtas, celtniecības iekārtas un citas piegādes vienības, jaunu tehnoloģiju demonstrēšana uz vietas, jaunas sistēmas, lai sasniegtu piedāvājuma un pieprasījuma doku. Kejian Butyl līmjava ir jauns augstas klases izstrādājums, kas ir saistīts ar polimēru butila lentu , butila gumijas blīvējumu , butila mirgojošu lentu utt. , Jo to izcilais ūdensnecaurlaidīgais blīvēšanas darbs ir ļoti ieinteresēts visiem dalībniekiem. Profesors Shen Chunlin arī   dodieties uz Ke Jian Holding izstāžu zāli, lai apmeklētu norādījumus.

2.jpg

butila līme


1.jpg

butila blīvēšanas lente


Galvenās produkta īpašības:

1 , stikla šķiedra no alumīnija folijas

Ø Energotaupība un vides aizsardzība (alumīnija folija var atspoguļot saules gaismu un samazināt iekštelpu temperatūru).

Ø Augsta stiepes izturība, jāievēro (stiepes izturība pret stikla audumu).

Ø Antikorozijas, lieliska izturība pret novecošanos (stikla auduma neorganiskie materiāli, jo tas nesadalās, tādējādi kalpošanas laiks var sasniegt 50 vai vairāk.

2 , audums

Ø stiepes pretestība, sekojoša.

Ø Smalks pārklājums (teicama saķere ar krāsu).

Ø Uzlabot vispārējo jumta izturību.

3. Elastīga mirgojoša josla

Ø Pamatnes virsmas izplešamība (var būt saistītas ar neregulārām un nevienmērīgām pamatnes virsmām).

Ø Anti-stiepšanās (virsmas grumbām ir 300% stiepes pagarinājums).

Ø Anti-sedimentācija (Butil-līmes saturs ir 500%).

Ø Ērta celtniecība.

image.png