Silikona līmju hermētiķu ražotāji Ķīnā

Silikona līmju hermētiķu ražotāji Ķīnā
Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas


1. Apraksts

Silikona līmju hermētiķis ir viens no sastāvdaļām un neitrāls izžūšanas līdzeklis. Ar lielisku saķeri ar lielāko daļu celtniecības materiālu bez gruntēšanas, to var izmantot visos laika apstākļos. Un pēc hermetizēšanas hermētiķis kļūst elastomērs.


2. Instrukcijas

  Uzklāšanas virsmai jābūt tīrai un sausai. Un pielietošanas zonai var būt metāli, plastmasa, krāsas vai betona virsmas, kas prasa gruntēšanu ar silikona gruntējumu. Maskējot gludas virsmas, lai vienkāršotu attīrīšanu, un noņemiet instantIy pēc hermetizēšanas. Arī piemērota gruntskrāsa piemērošanas zonā. Un, izmantojot blīvēšanas materiālu, izmantojiet apstiprinātu stumbras stieni vai starpliktuvi. Ievietot hermētiķi līdz 1/8 "minimālajam vai 3/8" maksimālajam dziļumam un nodrošinot, ka hermētiķis labi saskaras ar locītavu virsmām. Ievietot iepakojumu caurduršanas pistoleņā un nogriežot metāla sloksni un nomainot blīvēšanas sprauslu sprauslu, kas tiek izmantota 20 minūšu laikā.

Piezīme. Neizmantotā hermetizējošā viela ir jāuzglabā sausā vietā vismaz 27 ℃ (80 ℉). Un, izmantojot hermetizatoru pirms termiņa beigām, kas norādīts uz tvertnes.


Izmeklēšana