Termoplastiskais elastomērs

Tērzēšana tūlīt
Produkta detaļas
Produkts

Mian Materiāls

CAS Nr

EINECS Nr

MF

Izcelsmes vieta

Termoplastiskais elastomērs TPE 632-51-9 211-179-1 C26H2O Šanhaja, Ķīna

1, apraksts

TPE (termoplastiskais elastomērs) ir augsta elastība, augsta izturība, augsta elastības gumija, tāpat kā termoplastiska gumijas injekcijas formēšana. Neitrāls un drošs, ļoti ciets, izcils krāsojums, mīksts pieskāriens, izturība pret laika apstākļiem, izturība pret nogurumu un temperatūras izturība, lieliska apstrādes efektivitāte, nevis cietināšana, var tikt pārstrādāta, lai samazinātu izmaksas. Tas ne tikai var būt otrā injekcijas formēšana ar adhensive pārklājumu PP, PE, PC, PS, ABS un citu substrātu, kā arī veidojas atsevišķi.

Termoplastiskajiem elastomēriem ir termoplastiskās apstrādes veiktspēja, bet arī vulkanizētas gumijas fiziskās īpašības. To var raksturot kā plastmasas un gumijas priekšrocību kombināciju. Termoplastiskie elastomēri ir neaptverami aizņemta teritorija, kas pieder vulkanizētajai gumijai.

2, Techinique dati

Blīvums (g / ml)

0,98 +/- 0,05

Cietība

65 +/- 5

Stiepes stiegrojums (MPa)

= 7.85

Pārtraukuma paildzināšana (%)

= 400

Nekaunība

-50 C nodots

Novecošanas modulis

= 0,85

3, Pieteikums

TPE neveido toksiskus, kairinošus organiskos šķīdinātājus sastāva modifikācijā, nepievieno ftalātus, plastifikatorus un stabilizētājus, atbilst ROHS, REACH, EN71-3, ASTM-963, NP, PAHS, FDA Zaļai instrukcijai. Tas ir labākais videi draudzīgs Materiāli. TPE vislabākie vides rādītāji, unikālais elastīgais pieskāriens, mainīgās funkcionālās īpašības padara to plaši pielietojamu. TPE aizstāj PVC, jo tā raksturo rotaļlietās, ikdienas vajadzībām, caurulēm, būvmateriāliem, iepakojuma materiāliem uc; TPE ir aizstāts ar gumiju, ko izmanto blīvēšanas detaļās, auto detaļām, sporta aprīkojumu utt.


Izmeklēšana