Kejian Holding ir izveidojis relatīvi perfektu pārdošanas tīklu un uzglabāšanas sistēmas, izveidojis pārdošanas uzņēmumu Ziemeļvalstu un loģistikas centrā, ir grupa izcilu tehnoloģiju, atsaucīga servisa komanda. Pakalpojums ir sadalīts trīs līmeņos:


Pirmspārdošanas pakalpojums

Pirms produktu pārdošanas, pārdošanas pārstāvis. vajadzētu ieviest produktus klientiem, pasūtot produktus, apmeklēot no durvīm līdz durvīm un nosūtot vēstuli ar lūgumu, atbildēt uz klientu konsultācijām un ierakstīt. Lai palīdzētu klientam izvēlēties piemērotu produktu.


Pēcpārdošanas pakalpojums

1) Uzņēmējdarbības vienības personālam vajadzētu nopietni izpildīt līgumus un izprast uzņēmuma produktu izmantošanu. Tajā pašā laikā precīzi un droši jānosūta preces klientam norādītajās vietās. Rūpīgi klausoties un veicot ierakstus.

2) Ja nepieciešams, līguma izpildes situācija jānodod klientam, tai skaitā produktu prasību maiņa, kas jākoordinē ar attiecīgajiem cilvēkiem un klientiem.


Pēcpārdošanas serviss

1) Individuāla klientu apkalpošana. Mēs iegūstam konkurences priekšrocības, veidojot klientu apmierinātību un klientu lojalitāti, kā arī laikus publicējot uzņēmuma mārketinga stratēģiju un saistītās politikas, kā arī novērtējot un atrisinot klientu sūdzības.

2) savlaicīgs serviss. Mēs reorganizējamies 24 stundu laikā pēc klientu atsauksmju saņemšanas un 48 stundu laikā sniegsim atbalstu saskaņā ar īpašām prasībām.

3) Bezmaksas tehniskās konsultācijas un pakalpojumi. Mēs palīdzam klientiem atrisināt būvniecības problēmas pa telefonu vai uz vietas demonstrējumiem uc